Chceš spřátelit blog?! stačí se zapsat ->Tady<-

Komisař Rex

27. srpna 2009 v 15:47 | Elina |  celebrity
Povolání: Psí herec
Datum narození: 1.06.1991
Místo narození:
Ingolstadt, Bavaria, Německo
Znamení: Blíženci
Životopis

Reginald von Ravenhorst podstoupil první psí výcvik v Ingolstadtu, později svůj výcvik dovršil přípravami na natáčení na "vysoké psí herecké škole" v Los Angeles, kde musel zvládnout další ze psích výcviků např. proskakování skleněnými dveřmi, skákat po střechách vagónů nebo přeskakovat ze střechy domu na druhou střechu aj. Producenty seriálu zaujal svou přívětivou povahou, trpělivostí, učenlivostí, chytrostí a temperamentem.

Zřejmě nejslavnější německý ovčák dnešních dnů, jehož cena v době natáčení činila 700 000 šilinků (je však neprodejný), měl jediný nedostatek - herci na něj během filmování museli volat Reginalde!, protože odmítal slyšet na jméno Rex. Po každém natáčení museli přijít na řadu zvukový technici, kteří upravili postsynchronní zvuk. Na svém kontě měl první představitel Rexe, dříve než odešel do psího důchodu, šest set natáčecích dnů. Filmoval na tisícovce různých míst a hrál s osmi sty lidskými partnery.

Většinu záběrů - 98 procent, točil sám, poněvadž pracoval až 4 hodiny denně a byl neúnavným pracantem. Při svém psím důchodu nezanevřel na své bývalé kolegy, a tak se za nimi příležitostně chodil dívat. Čas od času také chodil zaučovat svého nového psího kolegu Rhetta Butlera. Tak jako každá slavná hvězda, i on měl svého dublera, kterým byl jeho totožný bratr Max. Pro Maxe byla hračka dělat Reginaldovi náhradníka při obtížných scénách. Pro roli Rexe byl Reginald vybrán z více jak čtyřiceti představitelů. Jako každý pes i on je rád středem pozornosti, ale nikdy nevyvádí a nevztyčuje se proti nikomu. Ví kdy má svou trenérku poslechnout. I přesto že je to pes se šlechtickým rodokmenem naštěkal vlastní cédéčko - jde o dvě verze známé vánoční písničky "Jingle Bells", kde se představil jako zpěvák.

Vedle bratra Maxe má Reginald ještě sestru Inku, která je hvězdou horské služby v Garmisch - Partenkirchenu a ještě jednoho bratra Larse, který "dělá muziku" - s mladou zpěvačkou Romanou vystupuje v písni "Můj Rex je nejlepší pes na světě."Rád si hraje a vozí se autem,také si rád hraje se zahradní hadicí a se sněhem. S Tobiasem Morettim hrál v letech 1994 - 1997 a s Gedeonem Burkhardem hrál v letech 1997-1998.Ztvárnil i řadu dalších rolí ale ty však nejsou známé.
1MAJITEL
2majitel3majitel4.majitelosobnosti.cz
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama