Chceš spřátelit blog?! stačí se zapsat ->Tady<-

Radana Labajová(holki)

14. srpna 2009 v 21:30 | Elina |  celebrity
Povolání: Zpěvačka
Datum narození: 20.08.1980
Místo narození: Studénka.Československo
Znamení: Lev
Členka skupiny:Holki


Životopis

Radana Labajová, je členkou nejúspěšnější dívčí skupiny Holki, která se i přes své uspěchy v roce 2003 rozpadla. První sólové album zpěvačky Radany Labajové z ex skupiny Holkii s názvem Kalejdoskop vyprodukoval Peter Fider (autor všech písní a textu skupiny Holki) a jeho název už malinko napovídá tomu, že zde najdeme skladby různých žánrů,od klasického moderního popu, až po rockovější tvorbu. Album vyšlo roku 2004 a titulním hitem se stala písnička : "Nebezpečná"

Do Prahy se dostala díky přijetí na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor pop-zpěv. Kvůli velkému časovému vytížení však ve škole vydržela jen tři a půl roku.
V osmnácti letech byla vybrána do - později nesmírně úspěšné - dívčí skupiny Holki. Všechno se to stalo jenom díky šťastné náhodě - původně se totiž šla se zeptat na vlak…
Holki vydržely hrát skoro pět let. Po vypršení smlouvy se rozhodla, že natočí sólovou desku. V sólové kariéře jí pomáhal Petr Fider - autor všech desek Holek a v současnosti člen veleúspěšného dua Verona.
Poslouchá různé hudební styly. Teď hodně poslouchá Depp Purple, Dolmen a N.furtado, ale má ráda i americký pop, takže si s chutí poslechne i Christinu Aquileru. Kromě zpívání moc ráda maluje, čte a řídí auto.
Její nejmilejší zvířátko je pejsek - čivava Frodo.
V součastnosti jsou Holki zase spolu, ale boužel už bez Kláry Kolomazníkové, která se rozhodla pokračovat ve své sólové kariéře.

osobnosti.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama