Chceš spřátelit blog?! stačí se zapsat ->Tady<-

Verona

15. srpna 2009 v 19:47 | Elina |  celebrity
Povolání: Zpěvačka
Datum narození: 9.4.1985
Místo narození: Praha,Československo
Znamení: Beran
Členka skupiny: Verona


Životopis

Markéta Jakšlová vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu, poté rok navštěvovala jazykovou školu, kde se věnovala angličtině a v současné době studuje již třetím rokem Vyšší odbornou školu publicistiky, obor public relations. Markéta je velmi aktivní a společenský člověk. Se zpěvem začala již od dětství, kdy navštěvovala různé sbory a zpívala si hlavně doma. V sedmnácti letech se spojila s Petrem a od té doby funguje v projektu Verona jako zpěvačka.

Ve svém volném čase ráda sportuje, hraje tenis, squash, stolní fotbálek, v zimě na snowboardu apod. Ze všeho nejvíce jí ale baví tanec, kterému jsem se 10 let závodně věnovala.Ráda podniká nejrůznější výlety a akce s kamarády, s oblibou navštěvuje divadla, kina, chodí na výstavy a pokud je dostatek času, tak cestuje. Nemá ráda nudu, když se něco nedaří, falešné lidi a pavouky. ¶
Oblečení upřednostňuje sportovní, takže většinou nosím tenisky, džíny a nějaké triko. Slabost mám ale pro kabelky.

Oblíbená hudba:MissyElliott,50cent,Lauryn Hill,Black eyed peas,, Outcast, ale také Gwen Stefani,Nely Furtado,Whitney Houston,U2,kosheen a mnoho dalších interpretů a skupin.

osobnosti.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama