Chceš spřátelit blog?! stačí se zapsat ->Tady<-

Duben 2011

Criss Angel - fotky

30. dubna 2011 v 18:14 | Elina |  obrázky
Criss je dobrej. Obdivuju ho, jak do všeho jde i když ví, že může zemřít.
noc-den.bloger.cz

DISTURBED se angažují s novým songem

29. dubna 2011 v 13:36 | Elina |  články
DISTURBED se angažují s novým songem
Poslední album DISTRUBED "Asylum" se stalo v zámoří zlatým za prodeje přesahující půl milionu kusů a kapela do světa vypouští nový, dosud neslyšený song. Na svých webovkách ho nabízí ke stažení za 99 centů. Veškeré výtěžky z prodeje přitom poputují do tzv. Damien Echols Defense Fund, tedy v překladu do Fondu na ochranu Damiena Echolse, z nějž jsou placeny veškeré náklady související s vyšetřováním vražd tří osmiletých hochů, ke kterým došlo v roce 1994 v Arkansasu. Odsouzena za ně byla trojice mužů - přičemž množství lidí (zjevně včetně členů DISTURBED) věří v jejich nevinu. Podle obžaloby byly vraždy součástí satanistického rituálu a soud vyřkl verdikt i přesto, že policie proti obviněným neměla žádné fyzické důkazy, vražednou zbraň ani motiv. Metalová image jednoho z obviněných a záliba v hororové literatuře zřejmě soudu spolu s doznáním druhého - mentálně postiženého - který byl policií vyslýchán bez rodičů, právníka či opatrovnického dozoru (a následně své doznání stáhl), justici evidentně stačila. Dodejme, že v minulosti už na případ upozorňoval například i Henry Rollins.
spark-rockmagazine.cz

Steven Tyler poprvé sólo

29. dubna 2011 v 13:35 | Elina |  články
Steven Tyler poprvé sólo
Zpěvák AEROSMITH Steven Tyler se chystá vydat svůj první sólový singl v kariéře. Nese název "(It) Feels So Good" a vyjde 3. května, tedy ve stejný den jako jeho oficiální čtyřsetstránková autobiografie "Does Noise in My Head Bother You?". Singl pak doplní také videoklip, pro který Tyler angažoval norského režiséra vystupujícího pod pseudonymem Ray Kay. Video by mělo podle zpěvákových slov odrážet "sexy letní atmosféru" skladby. Její úryvek si můžete poslechnout na Amazonu.
spark-rockmagazine.cz

EARTH CRISIS vezmou právo do svých rukou

29. dubna 2011 v 13:34 | Elina |  články
EARTH CRISIS vezmou právo do svých rukou
Hardcoroví veteráni EARTH CRISIS navážou na své předloňské comebackové album "To the Death" novinkou "Neutralize the Threath". Vyjde u Century Media Records 12. července. "Strukturou nové songy připomínají ty z našeho posledního alba, ovšem mají v sobě i něco z ´Gomorrah´s Season Ends´," uvádí kapela. "Všechny skladby jsou inspirovány skutečnými příběhy, v nichž vzali jejich aktéři právo do svých rukou. Od Černých panterů až po Bernharda Goetze. Máme za to, že to je docela originální koncept." Novinka přinese desítku skladeb a kapele ji produkoval Chris "Zeuss" Harris, specialista na corové záležitosti, který pracoval například s MADBALL, HATEBREED či AGNOSTIC FRONT.
spark-rockmagazine.cz

Zemřel Dag Stokke

28. dubna 2011 v 14:40 | Elina |  články
Zemřel Dag Stokke
Ve středu 27. dubna ve věku 44 let podlehl rakovině klávesák norských hardrockových veteránů TNT Dag Stokke. Kapele zasvětil celou svou hudební kariéru, působil v ní od roku 1987. "Nemůžu uvěřit, že píšu tahle slova. Dnes ráno jsem musel dát sbohem Dagovi Stokkemu, mému dlouholetému příteli a klávesákovi TNT, který nás opustil až příliš mladý. Svou tvrdou bitvu bojoval s hlavou vztyčenou, s kuráží a optimismem. Navždy si ho budu pamatovat, jak se na mě usmívá napříč přes pódium. Něžný obr, obrovský duchem, opravdový anděl na zemi. Měl jsem ho rád, stejně jako spousta dalších lidí, na které stihl během svého krátkého času zde zapůsobit. Soucítím s jeho synem Jonathanem, s rodinou a přáteli. Šťastnou cestu, můj příteli. Budeš mi ze srdce chybět," napsal na svém blogu zpěvák Tony Harnell.
spark-rockmagazine.cz

BAD RELIGION – "Wrong Way Kids"

28. dubna 2011 v 14:37 | Elina |  Klipy

spark-rockmagazine.cz
youtube.com

Fascinujíci

27. dubna 2011 v 15:20 | Elina |  obrázky

terush18.blog.cz
galileo.bloger.cz

Vítězi cen Břitva Insania, Mother i Gorgonea Prima

27. dubna 2011 v 15:16 | Elina |  články
Vítězi cen Břitva Insania, Mother i Gorgonea Prima
V sobotu 23. dubna byly v brněnském klubu Melodka předány již podesáté ceny Břitva, které udělují hudební publicisté nejlepším počinům v oblasti rocku, metalu, punku a hardcoru.

AS I LAY DYING chystají výroční album

27. dubna 2011 v 15:15 | Elina |  články
AS I LAY DYING chystají výroční album
AS I LAY DYING vydali své poslední album "The Powerless Rise" (2010) teprve před nedávnem. Na nový materiál však fanoušci nebudou muset čekat dlouho. Vše vysvětlil v rozhovoru pro magazín Disciples of Metal frontman Tim Lambesis: "Než čekat další dva nebo tři roky na nové studiové album, vydáme něco ještě letos, při příležitosti našeho desetiletého výročí. Půjde o kombinaci nových skladeb, předělávek a pár remixů. Opravdu bychom chtěli těch deset let oslavit, takže ještě dáváme nápady dohromady. Tři nové songy už ale máme připravené k mixu."
spark-rockmagazine.cz

Timo Tolkki uzavře cyklus STRATOVARIUS

26. dubna 2011 v 19:44 | Elina |  články
Timo Tolkki uzavře cyklus STRATOVARIUS
Ačkoliv debut Tolkkiho nové kapely SYMFONIA hodně připomíná starší STRATOVARIUS, finský kytarista rozhodně nevysázel všechna esa z rukávu. Začíná se rýsovat již dlouho avizované album, které dá dohromady s bývalými spoluhráči ze STRATOVARIUS, z období alba "Dreamspace" (1994) - Tuomo Lassilou (bicí), Anti Ikonenem (klávesy) a Jari Kainulainenem (basová kytara). Podle nejnovějších zpráv by deska měla vyjít v lednu příštího roku, tedy třicet let od chvíle, kdy tehdy sedmnáctiletý Lassila okolo sebe zformoval první sestavu budoucí legendy melodického metalu. Čtveřice muzikantů pro svůj nový počin složila celkem dvacet skladeb, mezi nimi i titulku "Return to Dreamspace". "Nejde o remake, ale o zbrusu nové album. Uzavření toho, co považuju za STRATOVARIUS. Ta deska uzavře kruh a vrací nás na začátek," říká Timo Tolkki, který se na albu představí nejen jako kytarista, ale také jako staronový zpěvák.

spark-rockmagazine.cz

PRIMAL FEAR chystají novinku...

26. dubna 2011 v 19:43 | Elina |  články
PRIMAL FEAR chystají novinku...
Němečtí metalisté PRIMAL FEAR ohlásili, že mají napsaných patnáct kousků pro své budoucí album. "Můžeme slíbit, že jde o ryzí PRIMAL FEAR, se všemi charakteristickými rysy, tvrdými riffy a melodiemi, jaké chtějí naši věrní fanoušci slyšet," píše kapela. Za pár dní se chystá do studia začít s nahráváním bicích partů. Ještě předtím však vyzývá fanoušky, aby jí poradili vybrat pro album název. Máte-li nápad, zamiřte na její webové stránky a napište. Tři nejlepší budou odměněni.
spark-rockmagazine.cz

Zemřel Matt LaPorte

26. dubna 2011 v 19:42 | Elina |  články
Zemřel Matt LaPorte
Smrťák opět úřadoval na rockové scéně, smuteční oznámení tentokrát pochází od Jona Olivy a jeho spoluhráčů. Ve středu, 20. dubna, krátce po šesté hodině odpolední, zemřel kytarista jeho kapely JON OLIVA´S PAIN Matt LaPorte. Bylo mu pouhých čtyřicet let. Příčina jeho úmrtí zveřejněna nebyla. LaPorte Olivu doprovázel už od vzniku jeho kapely v roce 2004, rok předchozí se společně objevili také na nahrávce "Watching in Silence" od CIRCLE II CIRCLE.
spark-rockmagazine.cz

Krev

25. dubna 2011 v 9:35 | Elina |  Vlastní tvorba
Pořádně nevím proč, ale krev se mi líbí. Je na ní něco zvláštního. Nedokážu to vysvětlit. Líbí se mi jakou má barvu. Krev se mi neštítí, ale nemám ráda, když vidím něco čím tu krev "vyhání". Nemám ráda, když se někdo řeže. Mám kamarádku, která se, už párkrát řízla. Prý jí to uspokojuje. S tohoto přiznání jsem zjistila proč se někteří lidi řežou. Stále jsem, ale proti tomu. Tahle věc mi příjde moc nebezpečná. Tyhle krvavé růže se mi moc líbí. Je na nich něco fascinujícího, zvláštního.

spolcs.cz
danulkamalketka.blog.cz

Criss Angel

25. dubna 2011 v 9:20 | Elina |  články
Asi si někdo bude myslet, že jsem naivní, ale Criss je prostě super. Triky a kouzla co provádí jsou super. Někdy jsou to dost ulítlí věci. Vždycky jsou, ale nebezpečný. Například, když se nechal zavěsit na vrtulník za kůži. Muselo ho to dost bolet. Dám vám sem nějaká videa.
První je od někoho upravený hudbou a skrácený. Jinak by to trvalo asi půl hodiny.

Na druhém přelétáva z jedné budovy na druhou. Je to skvělý výkon.


Na třetím chodí po vodě. Je to super pod ním nic není. Dokazuje to to, že se mu pletou pod nohy, plavou po dním a Criss si sím vyzuje boty a nechá je spadnout. Je to úžasný.


Poslední je písnička, která se mi líbí. Je úžasná.


videa: youtube.com

18.4. do 24.4.

25. dubna 2011 v 8:25 | Elina |  články
pondělí.................64
úterý....................78
středa...................77
čtvrtek..................64
pátek....................82
sobota..................81
neděle..................51

celkem:................497

Moc děkuju a přeju Veselý Velikonoce :) :)


THEATRE OF TRAGEDY se loučí

23. dubna 2011 v 10:10 | Elina |  články
THEATRE OF TRAGEDY se loučí
THEATRE OF TRAGEDY už loni v březnu oznámili, že končí kariéru, přičemž na rozloučenou chystají DVD. To nakonec dostalo název "Last Curtain Call" a vyjde 20. května. Osmnáct kousků v živém podání roztažených do více než hodinu a půl dlouhého záznamu z historicky posledního koncertu doplní bezmála půl hodinový dokument z posledního turné a obsáhlá interview se všemi členy kapely z ledna tohoto roku. Pro ty, kdo DVD nemusí, bude k dostání také live double CD s jen lehce pozměněným tracklistem. Koukněte na tracklist a také na trailer.

LEGION OF THE DAMNED bez kytaristy

23. dubna 2011 v 10:08 | Elina |  články
LEGION OF THE DAMNED bez kytaristy
Jako by snad rocková souhvězdí byla ve špatných konstelacích, další zpráva o jednom rozchodu přichází z Holandska. Thrashery LEGION OF THE DAMNED opouští po šesti letech spolupráce kytarista Richard Ebisch. V jeho případě je však odchod vynucen zdravotními důvody. "Kvůli zdravotním problémům už pro mě nebylo možné, abych v takovém tempu dál pokračoval," napsal ve svém prohlášení Ebisch. Co přesně jej tíží, nezmiňuje. Kapela oznámila, že ačkoliv jeho nástupce zatím sama nezná, již naplánované koncerty rušit neplánuje.
spark-rockmagazine.cz

STATUS QUO připravili nové album

22. dubna 2011 v 19:24 | Elina |  články
STATUS QUO připravili nové album
Z čista jasna o sobě dávají vědět veteráni STATUS QUO. 27. května jim vyjde nové album nazvané "Quid Pro Quo". Přinese čtrnáct zbrusu nových kousků plus hitovku "In the Army Now" upgradovanou jako "verze 2010". K tomu druhý disk "The Official Bootleg - Greatest Hits Live", s desetiskladbovým živákem sestaveným z loňských koncertů z Melbourne a Amsterodamu. Pro sběratele bude připravena i vinylová verze.
spark-rockmagazine.cz

Personální otřesy v NEVERMORE

22. dubna 2011 v 19:22 | Elina |  články
Personální otřesy v NEVERMORE
Zásadní změny v sestavě hlásí NEVERMORE. Kapelu se společně rozhodli opustit bubeník Van Williams, ale také kytarista Jeff Loomis. "Jde o společné rozhodnutí, v nějž vyústily neshody vně kapely a přetrvávající problémy. Cítíme, že je na čase pohnout se dál a jít vlastní cestou. Chtěli bychom poděkovat všem našim fanouškům za roky lásky, přízně a zápalu. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale v tento okamžik bylo nezbytné. Snad se ještě někdy někde potkáme," napsala dvojice v oficiálním prohlášení. Koho kapela přijme na jejich místa, je v tuto chvíli nejisté. Poté, co však musel kvůli zdravotním problémům své hudební aktivity přerušit baskytarista Jim Sheppard, zůstává v současnosti zpěvák Warrel Dane jediným "provozuschopným" členem NEVERMORE.
spark-rockmagazine.cz

PAIN - "You Only Live Twice"

20. dubna 2011 v 14:47 | Elina |  Klipy

spark-rockmagazine.cz
youtube.com